Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Życie emeryta czas zacząć!

W dniu 22.02.2019r. w Placówce Straży Granicznej w Augustowie w obecności kolegów i koleżanek, z którymi na codzień pełnił służbę, pożegnaliśmy wieloletniego związkowca a od 2 lat Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ FSG przy Placówce SG w Augustowie kol. Tomasza Bogdana.

Czytaj więcej...

XIV turniej piłki nożnej w Augustowie

W dniu 30 czerwca 2017 roku na boisku ORLIK przy Augustowskim Centrum Edukacji w Augustowie rozegrany został kolejny - XIV Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. W turnieju wystąpiły drużyny reprezentujące Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie, Komendę Powiatową Policji w Augustowie oraz Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Płaskiej i Augustowie. Organizatorami turnieju byli: Starosta Augustowski i Komendant Placówki Straży Granicznej w Augustowie, współorganizatorem Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku, sponsorem generalnym było PZU Życie SA

Czytaj więcej...

Emeryt Niko

Pies służbowy NIKO na emeryturze!!
Dzisiaj odbyło się uroczyste pożegnanie psa służbowego NIKO który w naszej formacji służył od 2007.

Czytaj więcej...

Choinka w Augustowie

W dniu 05.02.2017 r. w Restauracji Ułańska w Suwałkach odbyła się coroczna zabawa choinkowa dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Placówek SG w Augustowie, Płaskiej, Rutki - Tartak, Sejn oraz Wydziału Zabezpieczenia Działań w Augustowie.

Czytaj więcej...

Uroczystości w ZT w Augustowie.

 

W dniu 09.11.2016r. w Placówce Straży Granicznej w Augustowie Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ FSG w Augustowie Marek Ziarko...

Czytaj więcej...

„ Na Straży Życia ” w Placówce SG w Augustowie

W dniu 10.06.2016r. w Placówce SG  w Augustowie przeprowadzono kolejną akcję oddania krwi pod hasłem: „ Na Straży Życia ”,  w której udział wzięło 12 osób (funkcjonariuszy   i pracowników z Placówek SG w Augustowie i Lipsku) oraz ludność cywilna z Augustowa.

Zebrano 4950  ml krwi, 1 osoba zarejestrowała się do banku dawców szpiku kostnego.

Czytaj więcej...

Kolejna zbiórka krwi w PSG w Augustowie

W dniu 28.04.2015r. w Placówce SG  w Augustowie przeprowadzono kolejną akcję oddania krwi, w której udział wzięło 21 osób (funkcjonariuszy i pracowników cywilnych z Placówek SG w Augustowie, Lipsku, Płaskiej) oraz ludność cywilna z m. Augustowa.

Zebrano 9450 ml krwi.

Czytaj więcej...

Kolejna zbiórka krwi w PSG w Augustowie

W dniu 27.02.2015r. w Placówce SG  w Augustowie przeprowadzono kolejną akcję oddania krwi, w której udział wzięło 26 osób (funkcjonariuszy i pracowników cywilnych z Placówek SG w Augustowie, Lipsku, Płaskiej) oraz ludność cywilna  z m. Augustowa. Zebrano 11700 ml krwi.

Czytaj więcej...

ZABAWA CHOINKOWA W AUGUSTOWIE

W dniu 08.02.2015r. w Sali budynku Restauracji „ Ułańska ” w Suwałkach odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci funkcjonariuszy  oraz pracowników cywilnych Placówek SG w Augustowie, Płaskiej, Rutki-Tartak, Sejn oraz Wydziału Zabezpieczenia Działań w Augustowie.

Oprawę muzyczną oraz artystyczną przygotował zespół „ Czarodziej ”. Program imprezy obejmował szereg konkursów oraz zabaw dla dzieci i rodziców.

Czytaj więcej...

II zawody wędkarskie o "Złoty Spławik" Placówki SG w Augustowie

W dniu 14 czerwca 2014 roku przy współudziale Terenowej Organizacji Związkowej  NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Augustowie na ujściu  rzeki Netta z jeziora Necko w Augustowie odbyły się II zawody wędkarskie o „Złoty Spławik” Placówki SG w Augustowie.
Do rywalizacji przystąpiło 20 zawodników. Aby każdy z uczestników miał równe szanse zorganizowano połów na tzw. „bata ”. Po kilkugodzinnych zmaganiach  wyłoniono zwycięzców.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych