Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Spływ kajakowy w Mielniku

Ogółem w pikniku uczestniczyło 42 osoby dorosłe i 23 dzieci. Spływ kajakowy odbył się na trasie z Mielnika do Wólki Nadbużnej, mijając po drodze liczne okoliczności przyrody doliny Bugu oraz dwa mosty – kolejowy i drogowy.

Czytaj więcej...

III Piknik Rodzinny w Mielniku

 

W dniu 11.07.2015 r. funkcjonariusze TOZ w Mielniku zorganizowali III Piknik Rodzinny. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie spływem kajakowym rzeką Bug z miejscowości Niemirów.Pogoda nie rozpieszczała wiał przeciwny wiatr więc kajakarze musieli włożyć sporo wysiłku by dotrzeć do Mielnika. Nad bezpieczeństwem 50-u uczestników wyprawy kajakowej czuwała łódź ochotniczej straży pożarnej w Niemirowie pod dowództwem naszego emeryta związkowca Janusza Saciuka.

W tym samym czasie osoby nie biorące udziału w spływie rozpoczęły piknik nad Bugiem w miejscowości Mielnik na działce naszego kolegi związkowca Andrzeja Wierzby, któremu serdecznie dziękujemy za udostępnienie miejsca.

Czytaj więcej...

VIII edycja Turnieju Piłki Nożnej w Mielniku

 W dniu 12 czerwca 2015 r. w Mielniku na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji na stadionie Mielnickiego Klubu Sportowego dzięki finansowemu wsparciu przez PZU odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej z okazji XXIV Rocznicy Powstania Straży Granicznej.

         Organizatorami zawodów byli Komendant Placówki Straży Granicznej w Mielniku wraz z Terenową Organizacją Związkową NSZZ FSG w Mielniku oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Białymstoku.

         Uczestnikami zawodów sportowych było dziewięć drużyn reprezentujących placówki Straży Granicznej z Czeremchy, Dubicz Cerkiewnych, Mielnika, Janowa Podlaskiego, Bohukał, Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach, Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach, reprezentacja Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej oraz drużyna Hoop Polska Sp.z.o.o. z Bielska Podlaskiego.

Czytaj więcej...

II PIKNIK RODZINNY w MIELNIKU

W dniu 05.07.2014 r. funkcjonariusze TOZ w Mielniku zorganizowali II Piknik Rodzinny. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie spływem kajakowym rzeką Bug z miejscowości Niemirów. Nad bezpieczeństwem 49-u uczestników wyprawy kajakowej czuwała łódź ochotniczej straży pożarnej w Niemirowie pod dowództwem naszego emeryta związkowca Janusza Saciuka. W tym samym czasie osoby nie biorące udziału w spływie rozpoczęły piknik nad Bugiem w miejscowości Mielnik na działce naszego kolegi związkowca Andrzeja Wierzby, któremu serdecznie dziękujemy za udostępnienie miejsca. Po zakończonym spływie wioślarzy przywitali grilowicze z przepyszną grochówką ugotowaną przez naszą koleżankę Marysię Dacewicz za co równię dziękujemy.

Czytaj więcej...

VII Turniej Piłki Nożnej w Mielniku z okazji XXIII Rocznicy Powstania Straży Granicznej

W dniu 6 czerwca 2014 r. w Mielniku na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji na stadionie Mielnickiego Klubu Sportowego dzięki finansowemu wsparciu przez PZU odbył się VII Turniej Piłki Nożnej z okazji XXIII Rocznicy Powstania Straży Granicznej.
Organizatorami zawodów byli Komendant Placówki Straży Granicznej w Mielniku wraz z Terenową Organizacją Związkową NSZZ FSG w Mielniku oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Białymstoku.

Czytaj więcej...

Andrzejkowa impreza integracyjna w Mielniku

16.11.2013 roku dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Mielniku
na salach tego ośrodka TOZ NSZZ FSG przy PSG w Mielniku zorganizowała imprezę na której bawiły się 32 osoby.

Smaczne potrawy serwował lokal Zamek u Andrzeja, a muzykę zapewnił DJ Komar. Uczestnicy bawili się świetnie do godzin porannych. Wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy składam wielkie podziękowania. 

Przewodniczący TOZ w Mielniku

Posiedzenie Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG w Mielniku

10 września 2013r. w Mielniku odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziałowego NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Białymstoku.
    W przerwie obrad Związkowcy mieli okazję podziwiać piękno miejscowości w której się znaleźli. W trakcie zwiedzania odwiedzono Górę Zamkową z ruinami kościoła, skąd  rozciąga się piękny widok na rzekę Bóg i boiska sportowe.
    Przy Ośrodku Dziejów Ziemi Mielnickiej oczekiwał Wójt Pan Adam Tobota,  który przedstawił historyczne aspekty gminy. Oprowadził także po ekspozycjach zebranych w Ośrodku, min.:
wystawa stała prac Henryka Musiałowicza,
Trylogia w Mielniku. Wystawa rekwizytów z ekranizacji dzieł Henryka Sienkiewicza,
Wystawa rekwizytów z filmu „Stara Baśń”.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych