III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Placówce SG w Krynkach.

W dniu 10 grudnia 2014r. w Placówce SG w Krynkach odbył się III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, którym organizatorem był TOZ NSZZ FSG w Krynkach wraz z Komendantem Placówki.

W turnieju wzięło udział 10 osób, które to popularyzowały aktywne spędzenie czasu. Zgodnie z regulaminem turnieju gry przeprowadzono w systemie singlowym. Pojedynki rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 11 punktów. Po losowaniu uczestnicy rozpoczęli zmagania na nowym stole. Zawodników podzielono na dwie grupy. Dwóch najlepszych z grupy przechodziło do części finałowej. Poziom gry z roku na rok wzrasta, a tym samym trudniej obronić wcześniejsze pozycje.

Jednak po zaciętych walkach do finału dotarł się kol. Surowiec Łukasz, Grzybek Sławomir, Mojsak Jan, Wądołowski Eugeniusz. Po wygranych w swoich meczach bój o III miejsce stoczyli kolega Surowiec z Grzybkiem. Lepszym okazał się Łukasz. Walka o I miejsce stoczona została w takim samym składzie jak rok temu. Lepszym ponownie okazał się Wądołowski, a kolega Mojsak musiał zadowolić się II miejscem. Postanowieniem Janka jest w przyszłym roku zdetronizować „mistrza”. Mamy nadzieję, że mu się to uda. Na koniec zmagań każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom, natomiast osoby na „pudle” dyplomy i statuetki.

Po zakończonych zmaganiach sportowych spotkanie integracyjne odbyło się w bani w zimowej aurze.

Zdjęcia i tekst Eugeniusz Wądołowski