Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Dzień Dziecka w Krynkach

Z okazji obchodów Dnia Dziecka TOZ w Krynkach, TOZ w Szudziałowie oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG w Białymstoku zorganizowali spotkanie na Zalewie w Ozieranach gm. Krynki. W imprezie uczestniczyło około 100 osób w tym 50 dzieci.
Dzięki pomocy i uprzejmości Pana Nadleśniczego Nadleśnictwa Krynki z s. w Poczopku mogliśmy skorzystać z tak uroczego, pięknego kompleksu, który budził zachwyt osób pierwszy raz odwiedzających to miejsce.
Po wcześniejszym zamówieniu pogody, zabawę rozpoczęliśmy od pokazów węży takich jak pytony tygrysie, węże, legwany, które to wzbudziły zainteresowanie wśród dzieci i chęć pozyskania nowego przyjaciela do domu. Naszym pociechom podobało się głaskanie, przytulanie egzotycznych zwierząt.

Do dalszych atrakcji, które posiadały dzieci i nie tylko, była zjeżdżalnia, suchy basen, trampolina, malowanie twarzy, stanowisko do strzelania paintbolem oraz animatorzy.
Przy tak słonecznej pogodzie wszystkim doskwierało pragnienia. Napoje oraz wodę zasponsorowała firma SPH „KRYNKA” w Krynkach, za które serdecznie dziękujemy. Ponadto jak zawsze towarzyszy nam firma PZU oraz CERTUS – Ogólnopolska Sieć Szkół.
Tak jak na załączonych zdjęciach impreza była bardzo udana.


Tekst Eugeniusz Wądołowski
Zdjęcia: Paweł Sulik, Eugeniusz Wądołowski

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych