Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Zaproszenie na ASG

Serdecznie zapraszamy na zawody ASG w przyszły weekend tj. 30.04.2017r. do Ogrodniczek.

Czytaj więcej...

Nowy Zarząd w Krynkach

W dniu dzisiejszym tj.07.02.2017r. odbyło się Walne Zebranie Zarządu Terenowego NSZZ FSG w Krynkach. Podczas spotkania wybrano nowe władze terenówki.

Czytaj więcej...

Spotkanie opłatkowe w Krynkach

W dniu 20.12.2016r. w Placówce SG w Krynkach odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli zaproszeni goście, funkcjonariusze i pracownicy.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ FSG w Krynkach

   W dniu 10.06.2016r. odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZ FSG w Krynkach w "Fikolandzie" w Białymstoku. W spotkaniu uczestniczyło około 20 dzieci. Pociechy miały do wykorzystania wszystkie atrakcje takie jak: zjeżdżalnia, kącik maluchów, stoły do gier, ściany wspinaczkowe itp.

Czytaj więcej...

Otwarcie sezonu na poligonie „ASG KINGS”.


    TOZ NSZZ FSG w Krynkach zawiązał „komitet”, który promować będzie aktywne spędzanie czasu. Dlatego też powstał pomysł, którym zaraziły się inne osoby. Odzew udał się, gdyż w dniu 18 października br. odbyły się pierwsze zmagania na poligonie wybudowanym na prywatnej działce, własnymi siłami.

    Airsoft jest alternatywą w stosunku do droższego i przez to nieosiągalnego dla wielu osób paintballu. Zabawę można zacząć już od blisko 100 zł. Repliki mają realistyczny wygląd, a uczestnicy rozgrywek airsoftowych przykładają duża wagę do ubioru i wyposażenia. Airsoft Gun (znane także pod nazwa BB gunes) są wiernymi replikami broni palnych zwykle w skali 1:1 strzelającymi plastikowymi kulkami o średnicy 6 mm, dlatego nazwano ten sport – Airsoft.

Czytaj więcej...

X turniej piłki nożnej w Krynkach

Po raz kolejny z okazji obchodów Święta Straży Granicznej w dniu 19 maja 2015r. Placówka Straży Granicznej w Krynkach zorganizowała X turniej piłki nożnej o „Puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Krynkach oraz Przewodniczącego TOZ NSZZ FSG w Krynkach” na Orliku w Krynkach.

W turnieju wzięło 7 drużyn. Zwycięską drużyną okazał się zespół z Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy, II miejsce Placówka Straży Granicznej w Bobrownikach, III miejsce Placówka Straży Granicznej w Szudziałowie. Swoją obecnością zaszczycili nas władze samorządowe oraz mieszkańcy i kibice gminy Krynki.

Czytaj więcej...

Zabawa choinkowa dla dzieci w "SMYKOLANDII"

W dniu 01 lutego 2015 roku odbyła się zabawa choinkowa zorganizowana przez TOZ w Krynkach w "SMYKOLANDII" w Sokółce.  Zabawę rozpoczęto przywitaniem "małych gości" w gronie rodziców.

Czytaj więcej...

III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Placówce SG w Krynkach.

W dniu 10 grudnia 2014r. w Placówce SG w Krynkach odbył się III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, którym organizatorem był TOZ NSZZ FSG w Krynkach wraz z Komendantem Placówki.

W turnieju wzięło udział 10 osób, które to popularyzowały aktywne spędzenie czasu. Zgodnie z regulaminem turnieju gry przeprowadzono w systemie singlowym. Pojedynki rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 11 punktów. Po losowaniu uczestnicy rozpoczęli zmagania na nowym stole. Zawodników podzielono na dwie grupy. Dwóch najlepszych z grupy przechodziło do części finałowej. Poziom gry z roku na rok wzrasta, a tym samym trudniej obronić wcześniejsze pozycje.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych