Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

IV turniej w Czeremsze

W dniu 15.09.2017 roku na obiekcie sportowym Środowiskowego Klubu Sportowego „Kolejarz” Czeremcha został rozegrany IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Czeremsze. Sponsorem głównym zawodów była firma PZU Życie SA.

W zawodach udział wzięło 9 jednostek mundurowych, tj. Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce, Państwowa Straż Pożarna w Bielsku Podlaskim oraz Hajnówce, Areszt Śledczy w Hajnówce, Oddział Celny w Połowcach, Placówka Straży Granicznej w Mielniku, Bobrownikach oraz gospodarz Czeremcha. Turniej uatrakcyjniała wspaniała publiczność miejscowej ludności.

Czytaj więcej...

I Turnieju Piłki Nożnej w Czeremsze

W dniu 26 września 2014 roku odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Placówki SG w Czeremsze. Areną zmagań sportowych był stadion miejski w Kleszczelach, mieszczący niezliczone rzesze wiernych kibiców tzw. „Kleszczelowska Maracana”.

Celem przedmiotowego turnieju było kreowanie dobrego wizerunku Straży Granicznej, jak również zacieśnienia więzi służbowych z jednostkami współdziałającymi, z którymi na co dzień Placówka SG w Czeremsze wspólnie realizuje zadania służbowe.

Pomimo niesprzyjającej pogody, na rozpoczęciu sportowej imprezy stawiło się dziesięć drużyn. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z sześciu piłkarzy plus bramkarz. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny Placówek Straży Granicznej w Mielniku, Dubiczach Cerkiewnych, Narewce i w Bobrownikach, oraz Komend Powiatowych Policji w Siemiatyczach, Bielsku Podlaskim i Hajnówce a także reprezentacje Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce i Aresztu Śledczego z Hajnówki.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych