Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Turniej piłki siatkowej w Białowieży

W dniu 08.11.2014 roku odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Placówki SG i TOZ w Białowieży pod patronatem Wójta Gminy Białowieża rozgrywany na hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Białowieży.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn zarówno reprezentujących jednostki organizacyjne SG naszego oddziału jak też instytucje współpracujące z Placówką SG w Białowieży. Przy gorącym dopingu licznie zebranej publiczności odbyło się 14 meczy, które zostały rozegrane w ramach dwóch grup oraz fazy pucharowej.

Zwycięzcą Turnieju została drużyna reprezentująca Urząd Gminy Białowieża, która w finale po zaciętej walce pokonała drużynę z Placówki SG w Białowieży. Klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:

Czytaj więcej...

Zabawa dla dzieci w Hajnowskim Domu Kultury "Górnik"

W dniu 25 stycznia 2014 roku Terenowe Organizacje Związkowe z Narewki, Dubicz Cerkiewnych oraz Białowieży zorganizowały zabawę choinkową w Hajnowskim Domu Kultury " Górnik".

W zabawie brały udział dzieci związkowców oraz dzieci grupy tanecznej z domu kultury. HDK zapewnił animatora, który prowadził zabawę choinkową jak też Mikołaja który rozdawał dzieciom paczki. Zabawa oraz paczki została zorganizowana z funduszy terenowych organizacji związkowych, część kosztów została pokryta z funduszu Zarządu Oddziałowego NSZZ SG w Białymstoku.

Poczęstunek dla dzieci w postaci pączków oraz faworków za sponsorowała piekarnia "Podolszyńscy", pizzę dla dzieci sponsorowała Pizzeria "KEBAB PIZZA". Mamy nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili i organizacja „Choinki” spełniła oczekiwania naszych pociech, myślimy że uda nam się zorganizować taką imprezę za rok na którą serdecznie zapraszamy już dziś : )

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych