Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

"KRĘCIMY DLA MARCINA" - zakończone w Białymstoku

Celem ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Kręcimy dla Marcina” jest zebranie środków umożliwiających leczenie policjanta z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zmagającego się z ciężką chorobą nowotworową. Start rozpoczęto z jednostki z Rzeszowa. Do peletonu w trakcie trwanie akcji dołączyli również funkcjonariusze Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei, strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz Żołnierze Wojska Polskiego.

Trasa licząca około 4,3 tysiąca kilometrów, przemierzała przez ponad 80 polskich miast w 16 województwach, w czasie 23 dni.

Mieliśmy również swój akcent w postaci kilku kolegów z Przewodniczącym ZO NSZZ FSG Piotrem Baraniczem na czele. W dniu 14.10.2017r. około godziny 11.30 sztafeta dotarła do Strękowej Góry gm. Zawady, gdzie przysłowiową pałeczkę przejęli białostoccy policjanci, rozpoczynając tym samym jej ostatni etap. Pomimo niesprzyjającej aury, ponad 30-osobowa grupa szczęśliwie dotarła do mety 50-kilometrowej trasy, która mieściła się przy Komisariacie III Policji w Białymstoku.

Żródło: http://www.podlaska.policja.gov.pl/pod/aktualnosci/47817,Krecimy-dla-Marcina-final-w-Bialymstoku.html

 

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych