Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Ubezpieczenia w Straży Granicznej

Hasło dostępu SG

 

Open Finance

 

 

SZKOŁA CERTUS

  

 

 

SZKOŁA SPEAK UP

 

BANK POCZTOWY

WSPÓŁPRACUJEMY

 

Podlaski Oddział Straży Granicznej

www.podlaski.strazgraniczna.pl


 

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Morskim Oddziale Straży Granicznej

www.morski.strazgraniczna.org


Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej

www.zonadwislanski.pl


Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straż Granicznej
www.nszzfsg.pl


 

Forum Związków Zawodowych

www.fzz.org.pl


 

Oficjalne otwarcie Fundacji ,, Bezgraniczni”!!

W piątek 14 lutego br. w sali bankietowej ,,Lech" w Białymstoku odbył się bal charytatywny pod hasłem ,,bezgraniczna pomoc”, na którym nastąpiła oficjalna inauguracja fundacji ,,BEZGRANICZNI”.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Piotr Baranicz wraz z Agnieszką Gajowniczek i Karolem Żukiem. Była to bardzo dobra okazja do zareprezentowania głównych celów i zadań fundacji oraz przedstawienia składu jej zarządu.

W balu wziął udział Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ FSG kol. Dariusz Rubach, który przekazał na ręce Prezesa fundacji Piotra Baranicza bezzwrotną pomoc finansową w wysokości 5000 zł, która była skutkiem uchwały Zarządu Głównego NSZZ FSG. Składamy wielkie podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli za uczestnictwo w balu.

Dzięki Wam udało się zebrać środki na początkową działalność fundacji.

Foto: Radek Bazyluk

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych

AKCJA HONOROWEGO
ODDAWANIA KRWI

Przewodniczący Zarządów Terenowych NSZZ FSG przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku
1.    Rutka Tartak  - Dariusz Ołdyński
2.    Sejny – Wojciech Łojewski
3.    Augustów – ................
4.    Płaska – Tomasz Gołkowski
5.    Lipsk – Białous
6.    Nowy Dwór – Andrzej Bielec
7.    Kuźnica – Konrad Kiluk
8.    Szudziałowo – Grzegorz Bułatewicz
9.    Krynki – Tomasz Kieda
10.    Bobrowniki – Maciej Lisztwinowicz
11.    Michałowo – Marcin Pogorzelski
12.    Narewka – Marek Chmara
13.    Białowieża – Grzegorz Kiryluk
14.    Dubicze Cerkiewne – Marcin Sawicki
15.    Czeremcha – Marek Pukalewicz
16.    Mielnik – Jarosław Szymański
17.    SOdC Białystok – Piotr Orysiak
18.    Oddział Białystok – Dariusz Woźniak
19.    WZD Augustów – Tomasz Bernatowicz
20.    WZD Białystok - Tomasz Mierzaniec
21.    WOŚ Białystok – Adam Potapczyk