Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Ubezpieczenia w Straży Granicznej

Hasło dostępu SG

 

Open Finance

 

 

SZKOŁA CERTUS

  

 

 

SZKOŁA SPEAK UP

 

BANK POCZTOWY

WSPÓŁPRACUJEMY

 

Podlaski Oddział Straży Granicznej

www.podlaski.strazgraniczna.pl


 

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Morskim Oddziale Straży Granicznej

www.morski.strazgraniczna.org


Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej

www.zonadwislanski.pl


Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straż Granicznej
www.nszzfsg.pl


 

Forum Związków Zawodowych

www.fzz.org.pl


 

Nominacje generalskie w SG.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego, nadał stopnie generalskie pięciorgu oficerom Straży Granicznej. Wręczenie nominacji przez Prezydenta RP odbędzie się 17 maja br. w Belwederze podczas obchodów Święta Straży Granicznej.

Na stopień generała dywizji SG mianowany został:

generał brygady SG Tomasz Praga – Komendant Główny Straży Granicznej.

 

Na stopień generała brygady SG mianowani zostali:

  • pułkownik SG Wioleta Gorzkowska – Zastępca Komendanta Głównego SG;
  • pułkownik SG Grzegorz Biziuk – Komendant Podlaskiego Oddziału SG;
  • pułkownik SG Robert Rogoz – Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG;
  • pułkownik SG Jacek Szcząchor – Komendant Nadbużańskiego Oddziału SG.

Źródło: https://www.prezydent.pl/aktualnosci/nominacje/art,119,awanse-generalskie-straz-graniczna.html?fbclid=IwAR0osWkZ1bRfiw2EwV3xeDXG2jAxbtGh66CD-LbJKakK3gmBKBz437TsllY

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych

AKCJA HONOROWEGO
ODDAWANIA KRWI

Przewodniczący Zarządów Terenowych NSZZ FSG przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku
1.    Rutka Tartak  - Dariusz Ołdyński
2.    Sejny – Wojciech Łojewski
3.    Augustów – ................
4.    Płaska – Tomasz Gołkowski
5.    Lipsk – Białous
6.    Nowy Dwór – Andrzej Bielec
7.    Kuźnica – Konrad Kiluk
8.    Szudziałowo – Grzegorz Bułatewicz
9.    Krynki – Tomasz Kieda
10.    Bobrowniki – Maciej Lisztwinowicz
11.    Michałowo – Marcin Pogorzelski
12.    Narewka – Marek Chmara
13.    Białowieża – Grzegorz Kiryluk
14.    Dubicze Cerkiewne – Marcin Sawicki
15.    Czeremcha – Marek Pukalewicz
16.    Mielnik – Jarosław Szymański
17.    SOdC Białystok – Piotr Orysiak
18.    Oddział Białystok – Dariusz Woźniak
19.    WZD Augustów – Tomasz Bernatowicz
20.    WZD Białystok - Tomasz Mierzaniec
21.    WOŚ Białystok – Adam Potapczyk