Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Ubezpieczenia w Straży Granicznej

Hasło dostępu SG

SZKOŁA CERTUS

 

 

 

SZKOŁA SPEAK UP

 

 

BANK POCZTOWY

WSPÓŁPRACUJEMY

 

Podlaski Oddział Straży Granicznej

www.podlaski.strazgraniczna.pl


 

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Morskim Oddziale Straży Granicznej

www.morski.strazgraniczna.org


Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej

www.zonadwislanski.pl


Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straż Granicznej
www.nszzfsg.pl


 

Forum Związków Zawodowych

www.fzz.org.pl


 

Członkowie ZO przy Podlaskim OSG z wizytą we Lwowie.

 

Weekend we Lwowie!


W dniach 28-30 września 2018 r. pięćdziesięcio osobowa grupa funkcjonariuszy Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej poznawała uroki ziemi lwowskiej oraz zwiedzała polskie zamki (tzw. złotą podkowę Lwowa). Na cmentarzu Orląt Lwowskich zapaliliśmy znicz ku czci poległych w wojnach z Ukraińcami i bolszewikami w latach 1918-1920 oraz zwiedziliśmy dzieło sztuki architektonicznej jakim niewątpliwie jest opera lwowska.

Wieczorami natomiast korzystaliśmy z niepowtarzalnie klimatycznych lwowskich restauracji. To była pierwsza w historii Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy Podlaskim Oddziale SG w Białymsoku tego rodzaju wyprawa. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego w wyjazdu, a uczestnikom możemy obiecać jedno .... to nie ostatni taki wyjazd!!

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych

AKCJA HONOROWEGO
ODDAWANIA KRWI

Przewodniczący Zarządów Terenowych NSZZ FSG przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku
1.    Rutka Tartak  - Dariusz Ołdyński
2.    Sejny – Wojciech Łojewski
3.    Augustów – Tomasz Bogdan
4.    Płaska – Tomasz Gołkowski
5.    Lipsk – Kamil Miezio
6.    Nowy Dwór – Andrzej Bielec
7.    Kuźnica – Konrad Kiluk
8.    Szudziałowo – Grzegorz Bułatewicz
9.    Krynki – Tomasz Kieda
10.    Bobrowniki – Maciej Lisztwinowicz
11.    Michałowo – Marcin Pogorzelski
12.    Narewka – Marek Chmara
13.    Białowieża – Grzegorz Kiryluk
14.    Dubicze Cerkiewne – Marcin Sawicki
15.    Czeremcha – Marek Pukalewicz
16.    Mielnik – Jarosław Szymański
17.    SOdC Białystok – Piotr Orysiak
18.    Oddział Białystok – Dariusz Woźniak
19.    WZD Augustów – Tomasz Bernatowicz
20.    WZD Białystok - Tomasz Mierzaniec
21.    WOŚ Białystok – Adam Potapczyk