Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Ubezpieczenia w Straży Granicznej

Hasło dostępu SG

 

Open Finance

 

 

SZKOŁA CERTUS

  

 

 

SZKOŁA SPEAK UP

 

BANK POCZTOWY

WSPÓŁPRACUJEMY

 

Podlaski Oddział Straży Granicznej

www.podlaski.strazgraniczna.pl


 

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Morskim Oddziale Straży Granicznej

www.morski.strazgraniczna.org


Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej

www.zonadwislanski.pl


Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straż Granicznej
www.nszzfsg.pl


 

Forum Związków Zawodowych

www.fzz.org.pl


 

Kolejny zwiazkowiec emerytem.

 

W piątek (21 lutego br.) w Placówce Straży Granicznej w Szudziałowie odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę kol. Wojciecha Łukaszewicza vel Słońce.

Czytaj więcej...

Oficjalne otwarcie Fundacji ,, Bezgraniczni”!!

W piątek 14 lutego br. w sali bankietowej ,,Lech" w Białymstoku odbył się bal charytatywny pod hasłem ,,bezgraniczna pomoc”, na którym nastąpiła oficjalna inauguracja fundacji ,,BEZGRANICZNI”.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Piotr Baranicz wraz z Agnieszką Gajowniczek i Karolem Żukiem. Była to bardzo dobra okazja do zareprezentowania głównych celów i zadań fundacji oraz przedstawienia składu jej zarządu.

Czytaj więcej...

Zabawa choinkowa 2020

W dniu 18 stycznia 2020 odbyła się zabawa choinkowa organizowana przez NSZZ FSG w Białymstoku. Fantastyczną imprezę prowadziła Strefa Imprez, która kolejny rok stanęła na wysokości zadania. Poza licznymi atrakcjami, nie zabrakło również wizyty św. Mikołaja, który wręczył najmłodszym prezenty.

 

Czytaj więcej...

Ferie zimowe 2020 czas zacząć.

Szanowni Państwo,
 
Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci do udziału w wydarzeniach w czasie ferii zimowych –Akcja Zima(Klub Fama, Kino Forum, ul. Legionowa 5) iFerie z LEGOw Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19).

Czytaj więcej...

Uchwała w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenia podwyżek ustalona jednogłośnie przez ZG.

 

Informujemy, że w dniu 13 stycznia 2020 roku Zarząd Główny NSZZ FSGjednogłośniepodjął uchwałę w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenia podwyżek uposażeń funkcjonariuszy Straży Granicznej od dnia 1 stycznia 2020 roku, według poniższych zasad:

  1. Przeprowadzenie wzrostu indywidualnych uposażeń, tj. podwyższenie na stałe wszystkich składników uposażenia o 6%, co zaangażuje z globalnej średniej kwoty podwyżki 321 zł.
  2. Dodatkowy wzrost uposażenia zasadniczego i relacjonowanego dodatku za wysługę lat od 2 do 11 grupy uposażenia, co zaangażuje z globalnej średniej kwoty podwyżki 141 zł.

Czytaj więcej...

Powstanie fundacji "Bezgraniczni"

Z przyjemnością informujemy o powstaniu fundacji Bezgraniczni, która będzie działać przy Zarządzie Oddziałowym NSZZ FSG przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej.

Głównymi celami fundacji są:
- Udzielanie pomocy Funkcjonariuszom Straży Granicznej, członkom ich rodzin oraz emerytom i rencistom Straży Granicznej – członkom organizacji związkowej.
- W szczególnie uzasadnionych przypadkach udzielanie pomocy Funkcjonariuszom Straży Granicznej, członkom ich rodzin oraz emerytom i rencistom Straży Granicznej – niebędącymi członkami organizacji związkowej.
- Ochrona i profilaktyka życia, zdrowia oraz mienia, działalność na rzecz bezpieczeństwa powszechnego.
- Opieka nad grobami poległych Funkcjonariuszy Straży Granicznej, żołnierzy i innych służb mundurowych na terenie RP oraz poza granicami kraju.

Czytaj więcej...

Komunikat w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenie podwyżek uposażeń funkcjonariuszy Straży Granicznej od dnia 1 stycznia 2020 roku.

W dniu 8 stycznia 2020 roku w siedzibie Komendy Głównej Straży Granicznej odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu Głównego NSZZ FSG ze stroną służbową w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenie podwyżek uposażeń funkcjonariuszy Straży Granicznej od dnia 1 stycznia 2020 roku.

Stronę służbową reprezentowali: Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej gen. bryg. SG Wioleta Gorzkowska i Dyrektor Biura Finansów KGSG płk SG Marek Skrzypek.

Czytaj więcej...

Minister Kamiński zdradza plany MSWiA

Nawet 2500 złotych dodatku za pozostanie w służbie po osiągnięciu pełnych uprawnień emerytalnych – zapowiedział dziś podczas posiedzenia sejmowej komisji administracji i spraw wewnętrznych szef MSWiA Mariusz Kamiński. Minister przedstawił posłom informacje na temat planów resortu na lata 2019–2023. Wśród nich znalazły się m.in. zwiększenie ochrony prawnej funkcjonariuszy, wprowadzenie programu rozwoju służb mundurowych oraz wypłata podwyżek. Mariusz Kamiński zapowiedział też powołanie funduszu na rzecz poszkodowanych na służbie mundurowych.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Zarządu Głównego NSZZ FSG

W dniu 18.12.2019r.  odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego NSZZ FSG, podczas którego dokonano omówienia stanu realizacji zawartego porozumienia z MSWiA i przedstawionych przez ministra Mariusza Kamińskiego propozycji. Spotkanie było też okazją do podsumowania mijającego roku i wyznaczenia nowych kierunków działań na przyszłość. 

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych

AKCJA HONOROWEGO
ODDAWANIA KRWI

Przewodniczący Zarządów Terenowych NSZZ FSG przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku
1.    Rutka Tartak  - Dariusz Ołdyński
2.    Sejny – Wojciech Łojewski
3.    Augustów – ................
4.    Płaska – Tomasz Gołkowski
5.    Lipsk – Białous
6.    Nowy Dwór – Andrzej Bielec
7.    Kuźnica – Konrad Kiluk
8.    Szudziałowo – Grzegorz Bułatewicz
9.    Krynki – Tomasz Kieda
10.    Bobrowniki – Maciej Lisztwinowicz
11.    Michałowo – Marcin Pogorzelski
12.    Narewka – Marek Chmara
13.    Białowieża – Grzegorz Kiryluk
14.    Dubicze Cerkiewne – Marcin Sawicki
15.    Czeremcha – Marek Pukalewicz
16.    Mielnik – Jarosław Szymański
17.    SOdC Białystok – Piotr Orysiak
18.    Oddział Białystok – Dariusz Woźniak
19.    WZD Augustów – Tomasz Bernatowicz
20.    WZD Białystok - Tomasz Mierzaniec
21.    WOŚ Białystok – Adam Potapczyk