Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Zarząd Oddziałowy w Białymstoku

Ubezpieczenia w Straży Granicznej

Hasło dostępu SG

 

Open Finance

 

 

SZKOŁA CERTUS

  

 

 

SZKOŁA SPEAK UP

 

BANK POCZTOWY

WSPÓŁPRACUJEMY

 

Podlaski Oddział Straży Granicznej

www.podlaski.strazgraniczna.pl


 

Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Morskim Oddziale Straży Granicznej

www.morski.strazgraniczna.org


Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej

www.zonadwislanski.pl


Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straż Granicznej
www.nszzfsg.pl


 

Forum Związków Zawodowych

www.fzz.org.pl


 

Turniej piłki nożnej organizowny przez SOdC w Białymstoku

W dniu 10 maja 2019 r. odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Polski Strzeżonych Ośrodków dla Cudzoziemców w Piłce Nożnej na stadionie RUDNIA w Zabłudowie. Organizatorami Mistrzostw byli: Zarząd Oddziałowy NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Naczelnik Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Białymstoku.

Powyższe wydarzenie mogło być zrealizowane dzięki uzyskanemu wsparciu finansowemu firmy PZU Życie SA

Czytaj więcej...

Spływ kajakowy rzeką Narew

Członkowie Zarządu Terenowego NSZZ FSG przy SOdC w Białymstoku gościli w malowniczo położonym nad rzeką Narew, na skraju lasu, Ośrodku Wypoczynkowo- konferencyjnym "Ptasia Osada" w Ploskach.

Swój pobyt rozpoczęliśmy od spływu kajakowego rzeką Narew, na odcinku Kaniuki- "Ptasia Osada". Towarzyszyła nam sprzyjająca aura, brak opadów deszczu oraz zerkające zza chmur słońce. Po tak wyczerpującym wysiłku, na uczestników spływu czekało rozpalone ognisko, przy którym można było się osuszyć, bo nie obyło się oczywiście od sprawdzenia aktualnej temperatury wody.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych

AKCJA HONOROWEGO
ODDAWANIA KRWI

Przewodniczący Zarządów Terenowych NSZZ FSG przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej w Białymstoku
1.    Rutka Tartak  - Dariusz Ołdyński
2.    Sejny – Wojciech Łojewski
3.    Augustów – ................
4.    Płaska – Tomasz Gołkowski
5.    Lipsk – Białous
6.    Nowy Dwór – Andrzej Bielec
7.    Kuźnica – Konrad Kiluk
8.    Szudziałowo – Grzegorz Bułatewicz
9.    Krynki – Tomasz Kieda
10.    Bobrowniki – Maciej Lisztwinowicz
11.    Michałowo – Marcin Pogorzelski
12.    Narewka – Marek Chmara
13.    Białowieża – Grzegorz Kiryluk
14.    Dubicze Cerkiewne – Marcin Sawicki
15.    Czeremcha – Marek Pukalewicz
16.    Mielnik – Jarosław Szymański
17.    SOdC Białystok – Piotr Orysiak
18.    Oddział Białystok – Dariusz Woźniak
19.    WZD Augustów – Tomasz Bernatowicz
20.    WZD Białystok - Tomasz Mierzaniec
21.    WOŚ Białystok – Adam Potapczyk